Service

 

Günümüz iş dünyasında firmaların rekabet gücü, Bilgi Teknolojilerinden yararlanma düzeyi ile doğru orantılı olmaya başladı. Bu nedenle ticari başarı, artık ancak iyi planlanmış, tasarlanmış, kurulmuş ve kesintisiz hizmet veren bir bilgi teknolojisi altyapısı ile mümkün oluyor.

Firmanızın bilişim gereksinimlerinin belirlenmesi, en uygun çözüme karar verme, sistem tasarımı, gereken bileşenlerin tedarik edilmesi gibi tüm bu süreçlerde, sizlere yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Bakım ve sistem destek anlaşması hizmetlerimiz ile bilgi teknolojileri servis hizmetleri giderlerinizi kontrol altında tutun. Bakım ve sistem destek çalışmalarımızı sizin yapılarına entegre bir bilgi işlem departmanı gibi sürdürmekteyiz.

Bakım anlaşmasına sahip müşterilerimiz her zaman servis önceliğine sahip olmaktadır. İşletmenizin içerisinde yazılım ve donanım sorunlarının çözümü için yanınızda olmaya hazırız. İşletmelerin bilgi işlem sistemlerinde oluşacak olası kesintiler maddi manevi bir çok zarara sebep olmaktadır. Kesintisiz çalışan bilgi işlem sistemleri için bakım anlaşması hizmetlerimizden yararlanın.

 

Alanında edindiği tecrübeleri eğitimlerle birleştiren uzman kadrosuyla, bilgi teknolojilerinde uzmanlaşmanız için eğitimler vermekteyiz. Alacağınız eğitimlerle Cisco, Microsoft ve Linux ürünlerini kullanmakta uzamanlaşabilir, alacağınız sertifikalar ile kariyerinize yön verebilirsiniz.

 

 
 

TÜM HİZMETLER, FİYATLAR VE TEKNİK DESTEK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN